Podcasty

Podnikanie je jeden obrovský osobnostný rast. A je len otázka, či na konci máš viac alebo menej peňazí. Podcast 24 hodín pre úspech pripravil s našim Tomášom sériu epizód, v ktorých sa zameria na to, čo podnikatelia zažívajú – na ten každodenný „street fight“.

Podcast: 24 minút na úspech

Odvaha hovoriť. Ochota zdieľať. Otvorenosť a úprimnosť s podnikateľmi o ich firmách. O stratégiách, ktoré ich biznis posunuli. Aj o najväčších zlyhaniach, ktoré ich najviac zaboleli. Žiadne omáčky, priamo k veci, čistá esencia biznis skúseností. O tom je nový podcast. 24 minút, ktoré môžu aj vaše podnikanie nakopnúť správnym smerom.

PODCAST

Ako sa Zľavomat stal obrovskou marketingovou mašinou

Tomáš si do ďalšej epizódy pozval Erika Richnáka, CEO Zľavomatu. Nahliadnite do zákulisia tejto spoločnosti a inšpirujte sa jej príbehom.
Erik prezradil, ktoré momenty boleli a boli strategickou chybou. Zároveň však vyzdvihol aj rozhodnutia, ktoré sa postarali o rast firmy a zaručili, že sa zo Zľavomatu stala jednotka na trhu.

PODCAST

Ďalší krok je skok

Do dnešnej epizódy si Tomáš pozval hosťa, ktorým je Michal Andrejco, CEO a zakladajúci partner polikliniky celostnej medicíny MEDANTE.

Michal rozpráva o tom, čo mu v našom zdravotníctve prekáža, ako uvažuje nad službami, ktoré v MEDANTE poskytujú a veľmi otvorene hovorí aj o zásadných rozhodnutiach, ktoré MEDANTE formovali a stále formujú.

PODCAST

Neboj sa niečomu povedať NIE

Cesta k úspešnému biznisu je naučiť sa, čomu povedať nie. Jana Zajícová je CEO spoločnosti CREATIVE sites. Akú najväčšiu chybu spravila a čo by dnes urobila inak? Čo si myslí o mikromanažmente? A čo podľa Janky znižuje naše šance pri uzatváraní obchodu?

PODCAST

Podnikanie v službách – keď predávaš nehmatateľné

O podnikaní v službách, čo je dosť špecifický biznis. Prečo? Pretože predávate niečo, čo sa nedá chytiť… Predávate niečo, čo len ťažko ukážete… A niekedy je to o to ťažšie aj odkomunikovateľné.

PODCAST

Podnikateľ nemá nekonečno energie

Mišo Páleník je známy odborník na zdravú životosprávu. Dnes s ním však nebudeme rozprávať o tom, ako sa správne stravovať, ale o jeho podnikaní. Mišo odkryl mnoho failov a ťažkých momentov, ktorými si musel prejsť a veľmi konkrétne vytiahol aj to, čo si z každej situácie odniesol.

PODCAST

Trojuholník, ktorý naštartuje vašu firmu

3 parametre, ktoré môžu zásadným spôsobom rozhodnúť o tom, či sa firme bude dariť alebo nie. O tom, čo presne si pod tým predstaviť a ako to preniesť do praxe, je dnešný diel.

PODCAST

Nechcem veľkú firmu, freelancing je pre mňa

Miki Plichta je meno, ktoré sa každému spája so sociálnou sieťou LinkedIn. Táto epizóda však nebude primárne o LinkedIne. Bude o Mikim ako o podnikateľovi a o tom, že nie každý podnikateľ musí zákonite chcieť mať firmu s desiatkami ľudí.

© 2023 BizBuilders | Všetky práva vyhradené.

hello@bizbuilders.sk