Podcasty

Podnikanie je jeden obrovský osobnostný rast. A je len otázka, či na konci máš viac alebo menej peňazí. Podcast 24 hodín na úspech sa zameria na to, čo podnikatelia zažívajú – na ten každodenný „street fight“.

Podcast: 24 hodín na úspech

Odvaha hovoriť. Ochota zdieľať. Otvorenosť a úprimnosť s podnikateľmi o ich firmách. O stratégiách, ktoré ich biznis posunuli. Aj o najväčších zlyhaniach, ktoré ich najviac zaboleli. Žiadne omáčky, priamo k veci, čistá esencia biznis skúseností. O tom je náš podcast, ktorý môže aj vaše podnikanie nakopnúť správnym smerom.

PODCAST

Úspech musí prísť, inak končíš a odchádzaš

Hosťom dnešnej epizódy je Patrik Kasáš, CEO účtovnej firmy Bonitax. Ako sám tvrdí, čas na úspech v biznise nie je nekonečný. Treba ho čo najlepšie využiť. Dôležité je orientovať sa v číslach a mať človeka, ktorý upozorní na potenciálne riziká.

PODCAST

Nikdy nemáte 100% info, napriek tomu sa rozhodnite

V biznise je dôležité naučiť sa rozhodovať. Nikdy veci nie sú dokonalé a nikdy nemáte k dispozícii 100 % info. Nedostanťe sa do paralýzy a urobte rozhodnutie. Ján Svočák je CEO vo firmách Accai, TaxWise a Bright Ideas. V najnovšej epizóde podcastu prezradil, čo sa mu sa mu v kariére podnikateľa podarilo, ale aj na čom sa popálil.

PODCAST

Zadefinuj si, kde má tvoj biznis koniec

V ďalšom podcaste bol hosťom Jakub Ptačin. Šéfuje firmám Studio Echt, Hikemates, By Design Group, v Bratislave prevádzkuje Bistro24.

Podľa Jakuba je dôležité dať si v podnikaní pozor na stratu fokusu. Keď sa pozornosť upriami iným smerom, zožerie to kopu energiu, defokusuje tím a výsledok vôbec nemusí stáť za to. Čo ďalšie považuje za chyby a aké tri odporúčania má pre každého CEO? Aj to sa dozviete v 99. epizóde nášho podcastu.

PODCAST

Úspech začína vetou „Ja neviem.“

Milan Šemelák, jeden z najúspešnejších marketérov, ktorý sa podpísal pod komunikáciu mnohých úspešných veľkých firiem. V podcaste rozprával aj o tom ako podnikom pomáha objavovať ich skutočný potenciál cez svoju firmu Stage on Mars. Prostredníctvom inscenácií tu dokáže nájsť odpovede na otázky, ktoré manažérom nedajú spávať. 

PODCAST

Prečo sa vaše produkty nepredávajú

Špecialista inovácií a riadení zmien. Asertívny optimista zameraný na oblasti change managementu a inovácií. Hosťom v ďalšom podcaste bol Ján Uriga.

Smiech, pravda, skúsenosti a zase smiech.  Bolo ťažké ho vôbec natočiť, pretože spolu s Tomášom migrovali medzi humorom a vážnymi témami. Vypočujte si,aké sú podľa Jána momenty, kedy podnikatelia robia strategické chyby a vďaka čomu sa dokážu posúvať vpred.

PODCAST

Ako si urobiť dreamjob vo vlastnej firme

Raul a Dajana. Latinoamerická telenovela? Kdeže. Biznis budovatelia a súrodenci z Partizánskeho. A k tomu zakladatelia značky Dajana Rodriguez, ktorej popularita raketovo rastie. Inšpirátori, super ľudia, ale hlavne odvážni “entrepreneurs”.

Tomáš si do ďalšej epizódy pozval Dajanu Varga Rodriguez, zakladateľku a dizajnérku mladej a dynamickej módnej značky DAJANA RODRIGUEZ. 

PODCAST

Ako sa Zľavomat stal obrovskou marketingovou mašinou

Tomáš si do ďalšej epizódy pozval Erika Richnáka, CEO Zľavomatu. Nahliadnite do zákulisia tejto spoločnosti a inšpirujte sa jej príbehom.
Erik prezradil, ktoré momenty boleli a boli strategickou chybou. Zároveň však vyzdvihol aj rozhodnutia, ktoré sa postarali o rast firmy a zaručili, že sa zo Zľavomatu stala jednotka na trhu.

PODCAST

Ďalší krok je skok

Do dnešnej epizódy si Tomáš pozval hosťa, ktorým je Michal Andrejco, CEO a zakladajúci partner polikliniky celostnej medicíny MEDANTE.

Michal rozpráva o tom, čo mu v našom zdravotníctve prekáža, ako uvažuje nad službami, ktoré v MEDANTE poskytujú a veľmi otvorene hovorí aj o zásadných rozhodnutiach, ktoré MEDANTE formovali a stále formujú.

PODCAST

Neboj sa niečomu povedať NIE

Cesta k úspešnému biznisu je naučiť sa, čomu povedať nie. Jana Zajícová je CEO spoločnosti CREATIVE sites. Akú najväčšiu chybu spravila a čo by dnes urobila inak? Čo si myslí o mikromanažmente? A čo podľa Janky znižuje naše šance pri uzatváraní obchodu?

PODCAST

Podnikanie v službách – keď predávaš nehmatateľné

O podnikaní v službách, čo je dosť špecifický biznis. Prečo? Pretože predávate niečo, čo sa nedá chytiť… Predávate niečo, čo len ťažko ukážete… A niekedy je to o to ťažšie aj odkomunikovateľné.

PODCAST

Podnikateľ nemá nekonečno energie

Mišo Páleník je známy odborník na zdravú životosprávu. Dnes s ním však nebudeme rozprávať o tom, ako sa správne stravovať, ale o jeho podnikaní. Mišo odkryl mnoho failov a ťažkých momentov, ktorými si musel prejsť a veľmi konkrétne vytiahol aj to, čo si z každej situácie odniesol.

PODCAST

Trojuholník, ktorý naštartuje vašu firmu

3 parametre, ktoré môžu zásadným spôsobom rozhodnúť o tom, či sa firme bude dariť alebo nie. O tom, čo presne si pod tým predstaviť a ako to preniesť do praxe, je dnešný diel.

PODCAST

Nechcem veľkú firmu, freelancing je pre mňa

Miki Plichta je meno, ktoré sa každému spája so sociálnou sieťou LinkedIn. Táto epizóda však nebude primárne o LinkedIne. Bude o Mikim ako o podnikateľovi a o tom, že nie každý podnikateľ musí zákonite chcieť mať firmu s desiatkami ľudí.

© 2024 BizBuilders | Všetky práva vyhradené.

hello@bizbuilders.sk